Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownik szkoły zajrzał do jednego z pomieszczeń. Szokujące odkrycie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 marca 2018 r. o 16:14 Powrót do artykułu
Szokujące odkrycie ??? Śmiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medal mu jeszcze dajcie,uratował szkołę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne i przerażające ... czy wy naprawdę nie macie lepszych tematów niż złom? Ani to nie jest niebezpieczne ani to szok! Niebawem będziecie robić sęsację z kapiszona znalezionego na ulicy ... z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buuuuhahahhahaaaaaaa i co tam jest szokujacego na tym zdjeciu???? Ten pracownik powinien zostac odeslany na przeszkolenie z historii oraz militariow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szokujące odkrycie, pare łusek?!!!!!!!!!!! Czy wy jakieś korby dostaliście?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wziął tabletek i mu się wydały dużo większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, arsenał. Łuski i pociski to nieistotne części amunicji, które może mieć każdy. Kiedyś ciekawe wystawy dla dzieci w kącikach historycznych. Nie siać sztucznej paniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciążenie dziedziczne naszego uczonego redakthóra jest najbardziej szokującym odkryciem,w sztandarten luden macie takich więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buuuuhahahhahaaaaaaa i co tam jest szokujacego na tym zdjeciu???? Ten pracownik powinien zostac odeslany na przeszkolenie z historii oraz militariow! .......................Na zdjeciach jest caly zamek karabinowy, a to jest zgodnie z przepisami "istotna czesc broni", do tego cala amunicja. Jezeli w tych luskach byly cale splonki to tez podpadaja pod ustawe. Prawo jest takie a nie inne.  Zanim zazaczniesz sie w glupi sposob wymadrzac jak inni "specjalisci" od militariow to sam sie doucz, zamiast sie blaznic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali... Brawo dla pracownika i "dziennikarza" hahaha...Pełno takich śmieci leży na polach i nikt nie robi sensacji... Też pamiętam jak w latach 80 -tych leżały na półkach w szkole. ........Za takie smieci. mozesz dostac pare lat geniuszu. Ciekawe jakbys miauczal gdyby u ciebie w domku gliniarze kolekcyjke znalezli. Jakal bys sie i pocil przed prokuratorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, arsenał. Łuski i pociski to nieistotne części amunicji, które może mieć każdy. Kiedyś ciekawe wystawy dla dzieci w kącikach historycznych. Nie siać sztucznej paniki ......zanim skomentujesz to obejrzyj wszystkie trzy zdjecia. Owszem sa tam i amunicja i istotna czesc broni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wziął tabletek i mu się wydały dużo większe. ......ty sobie lepiej zmien okulary skoro nie widzisz co jest na zdjeciach znaffco. Widac ze o broni palnej i przepisach jej dotyczacych bladego pojecia nie masz. Zajmij sie komentowaniem rubryki z melanzami w lokalach rozrywkowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tabletki to sibie weż ty.Moja wiedza w temacie broni jest rozległa i legalna wiec moge sie wypowiadać .Ty nie masz tyle lat co ja o broni juz wiem ponad 40 lat  plus 20 zanim ja dostałem.To sa fakty.Ty lepiej sobie kropelki weż i sie uspokuj.Zdrowia zycze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO co widać na tej focie, jest absolutnie legalne. Po raz n-ty, Policja kręci aferę z niczego. I tak : wiem co mówię, znam się i na broni i amunicji i na prawie z tym związanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawka : nie widziałem drugiej foty. Fakt, jest tam nierozscalona amunicja i stary skorodowany zamek .... Do niczego się to kompletnie nie nadaje, ale fakt faktem : podpada pod ustawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO co widać na tej focie, jest absolutnie legalne. Po raz n-ty, Policja kręci aferę z niczego. I tak : wiem co mówię, znam się i na broni i amunicji i na prawie z tym związanym. FOTKI SA 3. I jak widac nie znasz sie ani na broni ani na prawie z nia zwiazanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tabletki to sibie weż ty.Moja wiedza w temacie broni jest rozległa i legalna wiec moge sie wypowiadać .Ty nie masz tyle lat co ja o broni juz wiem ponad 40 lat  plus 20 zanim ja dostałem.To sa fakty.Ty lepiej sobie kropelki weż i sie uspokuj.Zdrowia zycze. U ha ha jeszcze slownik ortograficzny sobie kup. Znaffca broni, analfabeta. Ustawe o BiA przeczytaj i dopiero gadaj o takich rzeczach, bo poki co nie wiesz co belkoczesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woow! Cóż za pokaźny arsenał :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tobą się nie da duskutować bo jesteś beduzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodnie z treścią ustawy o broni i amunicji pokazane na zdjęciu przedmioty nie są amunicją. Co za debil pisze te artykuły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...